Valhalla

Kjo është një kohë e mesjetar me bazë slots bonus të mbajtur atë që ju të fitojë lojë. Ajo ka pesë lëkundet dhe dhjetë paylines fikse. Loja është vendosur në sfondin e fushë të hapur nën qiell portokalli. Loja është një haraç për vikingët famshme dhe përbëhet nga simbole të bazuara në to. Ka një zë sfond i ingranazhet mekanike tjerrje gjatë vishet. Ka gjashtë nivele quajtur si Valhalla vishet që ju mund të zgjidhni nga. Secila nga këto nivele ofron shumëzuesit të ndryshme së bashku me rrotullime falas shkaktuar nga një simbol bonus. Niveli bast fillon me një thjeshtë £ 0.10 dhe shkon deri në një masiv £ 2000 per vishet. Kështu që, kjo lojë është ideal për lojtarët me një lloj tjetër të buxhetit.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i Valhalla

Zhvilluesi i kësaj mrekullueshme slots bonus të mbajtur atë që ju të fitojë Loja është Betdigital (NYX). Me shumë vite përvojë dhe ekspertizë në teknologjitë moderne të lojrave, ata ofrojnë përvojën e fundit kazino lojrave te përdoruesit në linjë.

Për lojë

Simbolet e kësaj slots bonus të mbajtur atë që ju të fitojë lojë janë një përkrenare Viking, një bri goditje, mbrojtur me palë akset dhe një anije. Ka disa simbole stilit Viking të luajnë kartat nga 10 në A. Këto janë simbolet e ulët paguajnë të lojës që shfaqen shumë shpesh në rrotullat. Simboli i lartë paguar është me vela me një ushtri të vikingët që paguajnë 2500 Monedha me pesë të llojit të vet. Nuk është vetëm një simbol bonus në këtë lojë dhe që është simbol i një gruaje të bukur Viking.

  • Feature Wild: Gruaja Viking është tipar i egër i kësaj slots bonus të mbajtur atë që ju të fitojë lojë. Simboli është një zëvendësim për pjesën tjetër të simboleve lojës. Kur pesë në një rresht shfaqet, ju janë dhënë të ndeshjes pagim të lartë simbol që është 2500 monedha.
  • Pa pagesë Nivelet vishet: Ka gjashtë nivele siç u përmend më herët dhe ata ofrojnë shpërblime të ndryshme. Ne fillim, nivel, që është paracaktuar, të egra shfaqet në rrotullën e mesme. The second level offers the expanding wild that covers entire reel along with 2x multiplier. The third level gives 4x multiplier with expanding wild and a respins. Next up are 6x, 8x and 10x multipliers with two, three and four respins. Të gjitha nivelet nga të dytë deri në të pestën ka zgjeruar simbole të egra.

Luaj Tani

përmbledhje

Me një temë të rrallë në bazë të vikingët, kjo slots bonus të mbajtur atë që ju të fitojë është artist më i mirë. Opsioni i zgjedhur nga gjashtë nivele të ndryshme është një avantazh shtuar.