ari Dolphin jackpots yjor

ari Dolphin jackpots yjor Eshte nje 5 mbështjell slots celular bonus Loja luhet me 40 paylines me limitet e basteve të 48p në £ 60 për rrotullim. Një temë e bukur nënujore me koralet ngjyra dhe ujë të detit blu të thellë është sfond i kësaj loje slot. Çfarë e bën tema të duket më reale janë tingujt e presionit të ujit, valët e mësipërme të detit dhe ujit flluska e. Ka edhe disa seahorses animuar që ngrihen me linjat e flluska. Ata kanë katër radhë në vend të tre në shumicën e lojëra elektronike. Ajo të bëjë rrugën për më shumë simbole me vlerë të lartë që kontribuojnë në fitoreve të mëdha.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i Dolphin Gold yjor jackpots:

Kjo visually kënaqshëm slots celular bonus Loja është zhvilluar nga Nyx (Lightening Box), një kompani krijues lojrave që ka prodhuar disa lojëra elektronike me tema unike. Të gjitha lojrat e tyre të ofrojnë argëtim dhe argëtuese së bashku me mundësi të madhe për të fituar para

Luaj Tani

Për lojë

Kjo e mrekullueshme slots celular bonus lojë është luajtur me disa simbole tërheqëse që i përshtaten rrezen theme.Electric, pagimin simboli lartë me 500 herë shuma juaj dhe 1000 herë shuma juaj kur shfaqet me egër ndjekur nga breshkave të detit, peshqit me shirita, koralet, dhe BalkanWebs janë simbolet bazë të lojës. 9 deri në K nga luajtur kartat janë simbolet vlerë më të ulët që ofrojnë 25 herë turrën e druve në pesë landings simbol në rreshtin e dytë. Blu dhe delfinët ari janë dy simbole bonus të lojës që ofrojnë fitore ndryshme bonus.

  • i egër & shpërndaj: Blue Dolphin është simbol i egër, si simbol shpërndaj i kësaj loje. Si egra, ajo shfaqet në rrotullat 2, 3 & 4 dhe mbulon për të gjitha simbolet përveç shpërndaj. Tre ose më shumë pamjen e egër shkakton rrotullime falas nga 3 vishet me 21 vishet kur 6 te 12 simbolet shfaqen dhe që të egra të shfaqet në një formacion bërë pirg, deri në 12 është e lehtë të jetë e mundur duke e bërë shansi juaj për të marrë të lirë vishet lehtë.
  • Golden Dolphin: delfin Gold në këtë slots celular bonus Loja është simboli i dytë i egër dhe shfaqet vetëm gjatë rrotullime falas. Pjesa më e mirë e kësaj është pamja në rrotullat 2, 3, 4 & 5 duke e bërë rrotullime më të lirë dhe të egra fiton mundur gjatë lojra falas. Ky simbol zëvendëson të gjitha simbolet përveç Blue Dolphin egra.

përmbledhje:

Bazuar në temën e një bote të qetë ujore, kjo slots celular bonus loja është padyshim një lloj slot me më shumë rrotullime falas dhe rrotullime falas është një portë e lehtë për ato fitoreve të mëdha.