Joker Pro

Kjo është një 5-reels dhe 10 slot linjë pagese dhe ka një techno të ndjehen në të. Fonogram optimiste dhe gameplay qetë e bën atë edhe më interesante. Kjo është e gjitha në lidhje me slot rrotullime falas dhe koeficientet. Në dispozicion në të gjitha pajisjet e kësaj loje mund të vet mini slot machine tuaj.

Luaj Tani

Për zhvilluesit e Joker lojëra elektronike Pro

Ky slot është zhvilluar nga NetEnt. themeluar në 1996 NetEnt ka specializuar në ofrimin e cilësisë së Kazino Lojërat. I njohur për teknologjinë e saj cutting-edge ata nuk do të dështojnë për të bërë përshtypje me çdo lojë të re.

Për lojë

Kjo eshte nje 5 mbështjell dhe 10 linjë pagese slot me një gameplay shumë e lehtë. Loja është fast paced dhe ka një temë futuristic. Fonogram optimist totalisht komplimente temën. Sfondi është e mbushur me këto drita glittery që e bëjnë simbolet dal Kjo është e gjitha në lidhje me slot rrotullime falas dhe të jenë të përgatitur që të shpërblehet me shumë këto. Simbolet në mbështjell përfshijnë bare, bells, karo, patkua, tre 7s dhe një clover. Diamanti në mesin e të gjitha është simboli më i lartë paguar dhe nëse 5 e këtyre tokës në linjat tuaja paguajnë atë mund t'ju japin 200x e linjës rrezik tuaj ose 20x gjithë bast tuaj, nëse këto vijnë në një linjë pagese të vetme.
Simboli shpërndaj është hat Joker-së. Nëse ju tokë një ose më shumë nga këto të mbështjell 2,3 dhe 4 ju shkaktojnë ri-rrotullime funksion. Në këtë funksion të dy rrotullat, numër 1 dhe 5 kthehet në makinë të egra dhe një pikë e nxehtë shfaqet në mes të 2,3 dhe 4. Gjithashtu, simbol shpërndaj që shkakton funksion do të kthehet në të ngjitet egra. Çdo simbol të egra që tokat gjatë slot rrotullime falas ose ri-rrotullime do të shkaktojnë këtë funksion përsëri dhe do të qëndrojnë atje si ngjitet egra. Të egra mund të shfaqet në tre rrotullat e mesme dhe mund të zëvendësojnë për çdo simbol përveç simbol shpërndaj.
Fitorja më e madhe vjen kur të tre simbolet e egra të tokës në spotet e zjarrtë të nxehta. Ju do të fitojë 1000x aksioneve tuaj dhe tipar Re-tjerr do të përfundojë.
Madhësia minimum basti është 10p dhe maksimale është 100 £.

përmbledhje

kjo 5 reels 10 linjë pagese slot është e lehtë për të luajtur dhe slot falas Spin tipar është shumë e dobishme. The gameplay është i shpejtë paced dhe shumë i qetë. Çmim i parë është shumë i madh dhe madje edhe në qoftë se ju nuk do të fitojë çmim i parë, ju me siguri do të fitojë diçka.

Luaj Tani