Joker Pro

Kjo është një 5-reels dhe 10 slot linjë pagese dhe ka një techno të ndjehen në të. Fonogram optimiste dhe gameplay qetë e bën atë edhe më interesante. It is all about slot free spins and multipliers. Në dispozicion në të gjitha pajisjet kjo lojë mund të jetë e mini slot machine tuaj.

Play Now

Për zhvilluesit e Joker lojëra elektronike Pro

Kjo slot është zhvilluar nga NetEnt. themeluar në 1996 NetEnt ka specializuar në ofrimin e cilësisë së kazino lojra. I njohur për teknologjinë e saj cutting-edge ata nuk do të dështojnë për të bërë përshtypje me çdo lojë të re.

About the game

This is a 5 reel and 10 linjë pagese slot me një gameplay shumë të lehtë. Loja është e shpejtë paced dhe ka një temë futuristic. Fonogram optimist krejtësisht komplimente temë. The background is filled with these glittery lights that make the symbols stand out It is all about slot free spins and be prepared to be rewarded with lots of these. Simbolet në mbështjell përfshijnë bare, bells, diamonds, patkua, tre 7s dhe një clover. Diamanti në mesin e të gjitha është simboli më i lartë që paguajnë dhe në qoftë se 5 e këtyre tokës në linjat tuaja paguajnë ajo mund të ju japin 200x e linjës rrezik tuaj ose 20x gjithë bast tuaj, nëse këto vijnë në një linjë pagese të vetme.
Simboli shpërndaj është hat Joker-së. Nëse ju tokë një ose më shumë prej tyre në rrotullën 2,3 and 4 ju shkaktojnë të Re-rrotullime funksion. Në këtë funksion të dy rrotullat, numër 1 and 5 kthehet në makinë e egër dhe një pikë e nxehtë shfaqet në mes të 2,3 and 4. Also, simbol shpërndaj që shkakton funksion do të kthehet në të ngjitet egra. Every wild symbol that lands during the slot free spins or re-spins will trigger this feature again and will also stay there as the sticky wild. Të egra mund të shfaqet në tre rrotullat e mesme dhe mund të zëvendësojnë për çdo simbol përveç simbol shpërndaj.
Fitorja më e madhe vjen kur të tre simbole të egra të tokës në pikat e zjarrtë të nxehta. Ju do të fitojë 1000x aksioneve tuaj dhe tipar Re-tjerr do të përfundojë.
Madhësia minimale bast është 10p dhe maksimale është 100 £.

Summary

This 5 reels 10 payline slot is easy to play and the slot free spin feature is very rewarding. The gameplay është i shpejtë paced dhe shumë i qetë. Çmim i parë është shumë i madh dhe madje edhe në qoftë se ju nuk do të fitojë çmim i parë, ju me siguri do të fitojë diçka.

Play Now