Wild Wild West: Great Train Heist

Si emri sugjeron këtë slot video është bazuar në temën egra perëndim. Ajo që të bën përshtypje në lidhje me të është komik graphics stil libër dhe animacioneve. Ajo ka një gameplay qetë dhe është në dispozicion në shumë kazinove online me slots pa asnjë depozitë skemat. Slot është mbi të gjitha rrotullime falas dhe koeficientet. Hip në tren për të fituar disa shpërblime të mëdha dhe të keni shumë argëtim.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Wild Wild West: Lojëra elektronike Great Train HeistNetEnt është zhvilluesi i kësaj loje slot. Ata janë mjaft të reja në biznes, por kanë impresionuar të gjithë me aftësitë e tyre. Kjo është një nga lojërat e fatit më të mira që kanë krijuar. Ata kanë punuar me kazinove të ndryshme të emrit të mëdha që ofrojnë free slots and no deposits. Ata kanë zhvilluar një bazë të madhe tifoz dhe janë duke u bërë ditë e më shumë popullor nga dita në ditë.

About the gameKjo lojë slot është i bazuar në historinë e katër villains që grabitur një tren. Slot ka komik grafikë stil libër dhe një fonogram kompliment duke luajtur në sfond. Ajo mund të luhet në platforma të ndryshme si celularin tuaj, tableta dhe PC juaj. Ju mund të luajnë këtë vend i caktuar në shumë kazinove dhe të fitojnë disa fitime të mëdha. Nëse ju doni të rritur shpërblimet, regjistrohen në kazinove sigurimin free slots no deposits skemat. Më pak dhe më basti janë 10p në £ 100.
Gameplay është shumë e thjeshtë, slot ka 5 reels and 10 paylines. Të paylines janë të fiksuara. Simbolet e larta të dobishme janë katër villains dhe horr femra është më e dobishme. Apart from this, simbolet e tjera janë të zemrës, klub, diamanti dhe lopatë gjitha libër komik themed.
Të egra është e egër e madhe portokalli me një sfond të purpurt dhe zëvendësuesit për çdo simbol përveç atij shpërndaj cila është një ngjyrë të artë 7. Nëse ju e tokës 3,4or 5 simbolet shpërndaj, you get 10, 20 or 30 free spins. Gjatë rrotullime falas një nga karakteristikat e mëposhtme të egra automatikisht do të përzgjidhen- Wild rregullt, Zgjerimi Wild, Shumëzues të egra dhe Përhapja Wild. Tjerr lirë është ri-shkaktuar çdo herë një simbol shpërndaj tokat gjatë rrotullime falas.
Nuk është një Pick dhe klikoni funksion. Ju do të vijnë të gjithë kasafortave të ndryshme të artë gjatë vishet. Në qoftë se tre prej këtyre kasafortave tokës në makinë tuaj atëherë ky tipar është shkaktuar. Tani ju do të duhet të zgjidhni nga një prej këtyre kasafortave dhe mund të fitojë deri në 50x bast tuaj të përgjithshëm.

Summary

 


Tërheqëse komik graphics stil libër, karakteristika interesante dhe gameplay qetë e bën këtë slot lojë një nga më të mirë. Ju jeni i sigurt për të fituar shpërblime të mëdha në këtë vend i caktuar. Ju mund të luajnë atë në kazinove të ndryshme online, disa prej të cilave të ketë skema të tilla si free slots no deposits ose para mbrapa apo shpërblimet etj në vazhdim e sipër. Kjo do të bëjë të fitojë tuaj edhe më të mirë.

Play Now