i Artë

Me një stallës si një temë, i Artë ju merr në një fushë të lashtave nën një qiell të kaltër. Mundësuar nga NextGen kjo është një emocionuese slots game progressplay. Kjo është një vend i caktuar pesë mbështjell e cila ju lejon të fitojë në 243 mënyra, thjesht të përpiqet të tokës të lartë simbolet paguar në mënyrë që të fitojë të mëdha.

About the Developer

Play Now

NYX (NextGen) kanë zhvilluar këtë progressplay slot game. NYX dhe NextGen janë zhvilluar me cilësi të lartë kazino software. Ata janë të njohur për të siguruar lojtarë me një shumëllojshmëri e lojrave online.

About the Game

Kjo lojë vjen me 243 ways to win format. Në dispozicion për të luajtur në të gjitha pajisjet basti fillon nga 25p në £ P250 per rrotullim. Ju janë transportuar në një fermë me grafikë stil cartoon. Simbolet e larta që paguajnë janë të gjitha të lidhura në fermë, si, vezë, pulë, dhe pule me coops pule. Gjeli skicë është ikona vlera më e lartë që jep me 2,000 Monedha për ulje pesë në një linjë pagese. Simbolet e ulëta paguajnë janë standarde kartat duke luajtur një, K, Q, J, 10, and 9. Monedha Lucky është scatter. Wild i lojës është gjeli. Del vetëm në tre rrotullat e mesme dhe zëvendëson çdo gjë duke përfshirë edhe shpërndaj.

Karakteristika të tjera të kësaj slots game progressplay janë të artë Pa pagesë Lojërat, Rrotullime falas dhe pesë nga një Kind. Golden Pa pagesë Lojërat thotë shpërndaj do të shfaqet vetëm në makinë dy, tre dhe katër njëjtë si të egra. Kur ai tokat në të gjitha tri rrotullat, Golden Pa pagesë Lojërat tipar do të aktivizohet. Kjo mund të jetë shkaktuar edhe nga ulje tre wilds në të gjitha tri rrotullat qendrore. Ju janë dhënë pesëdhjetë monedha dhe dhjetë rrotullime falas.

Të egra dhe shpërndaj të kthehet në shpërndaj dhe të egra dhe të dalin vetëm në tre lëkundet mesme, dy, tre dhe katër. Ju do të shpërblehen me dhjetë më shumë rrotullime falas, nëse simboli shfaqet në të gjitha tri rrotullat e mesme. Pesë nga një tipar të kombinuar Kind do të shpërblejë me një pesë herë shumëzues. Me ulje Pesë nga një kombinim lloj me simbolin gjeli skicë, ju mund të merrni për të fituar 400 herë bast tuaj apo 10,000 coins.

Summary

Play Now</qendër

Low në paqëndrueshmërinë, i Artë është mjaft e thjeshtë për të luajtur. Wild shpërndaj zëvendësuar është me të vërtetë interesante si ajo nuk është shumë e zakonshme në lojëra online. Me pagesë të lartë karakteristika bonus bëjnë këtë slots game progressplay një emocionuese dhe tërheqës për të luajtur një.