Kristal kozmike

Nëse jeni të dua e bizhuteritë dhe gemstones çmuar, Kristal kozmike është lojë slot për ju. This faqe slots bonus falas Loja ka pesë lëkundet dhe pesëdhjetë mëdha Bet-vija. Kjo e bën rrugën për një numër të madh të kombinime fituese që ju mund të përfitojnë nga. Tema është e bazuar në kristale të ndryshme shumëngjyrëshe nga bota kozmike. Sfondit të lëkundet është një pamje scintillating e hapësirës me rozë dhe vjollcë thekse që duket goxha magjike. Ju gjithashtu mund të vëreni yjet animuar vezullues dhe disa lloj mjegull në rritje nga planeti. Sfondi muzikë është i natyrës spa dhe ndjehet si duke medituar për meloditë e tij. Grafika definicion të lartë bën që ju të merrni addicted për të lojës në çast. Dhe ka shumë karakteristika për t'ju ndihmuar të fitojë shumë e madhe. Bast fillon me 50p një rrotullim dhe ju mund të ngrejë atë në një maksimum prej £ 100.

Play Now

Rreth zhvilluesi i Kristaleve kozmik

Kjo e mrekullueshme dhe magjike faqe slots bonus falas Loja është zhvilluar nga Iron Dog (NYX), një emër i njohur i markës për lojëra elektronike kazino online. Ata janë një ekip i ri bashkëpunuese me aftësi të ndryshme lojë të avancuar duke përdorur të cilat krijojnë të mira slot lojë përvojat për online gamers.

About the game

Në këtë ngjyra faqe slots bonus falas ju mund të gëzojnë simbole të ndryshme dhe animacion saj në fituese. Ka Kristal rozë, ato të purpurtë, Kristal blu, Kristal verdhë dhe të gjelbër si simbolet bazë të çarë. Bright simbol të verdhë kristal është ai që mund të ju paguajë shpërblim të lartë e deri në 1000 herë shumën tuaj. Kjo është e mundur në qoftë se keni arritur të tokës pesë nga këto në një Bet-mënyrë aktive. ACE deri në 10 e luajnë kartat bëhet kategoria e ulët paguajnë këtu. Ka dy karakteristika bonus që janë aktivizuar nga simbolet e kristal kuqe-verdhë dhe një simbol të ri-tjerr.

  • Bonus Wild: Simboli verdhë-kuqe është tipar i egër i kësaj faqe slots bonus falas game. Ajo zëvendëson të gjitha simbolet dhe çdo ulje zgjeron për të mbuluar mbështjell. Pra, kjo veçori ju ndihmon të fitoni ato shpërblime të mëdha me anë të kombinimeve të zgjeruara të fitojë.
  • Free Spins: Nuk ka janë përcaktuar numrin e rrotullime falas në këtë lojë. Por çdo herë ju nuk do të merrni një kombinim fitues, tipar ri-tjerr është shkaktuar. Kjo do të thotë të lëkundet tjerrje mbajtur deri në kohën që ju të fituar nga një kombinim. Basically, ju merrni garantuar të fitojë me çdo wagering mbi vishet.

Play Now

Summary:

Me pamore mahnitëse dhe një temë të veçantë, this faqe slots bonus falas Loja është e mirë në kategorinë. Kthimi për lojtar këtu është 95.01%.