Legends përrallë: Hansel dhe Gretel

Nëse e doni përrallat atëherë ju do të jenë të interesuar në një lojë si përrallë Legends: Hansel dhe Gretel. Ajo nuk kanë nevojë për ndonjë hyrje si ajo është një histori shumë e famshme. Në këtë slots telefonisë celulare asnjë bonus depozitave lojë, ka pesë reels dhe dhjetë paylines fikse, ku ju mund të bast në mes 10p dhe £ 200 në rrotullim. Slot është vendosur në sfond të një mesnatë misterioze, ku vëllai dhe motra duo janë atje ruajnë një pyll për të kapur çdo magjistare lig në shikim të parë. Tingujt dhe muzikë së bashku me skena të bukura të animuar të mbajtur ju argëtuan të gjithë së bashku.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i përrallë Legends: Hansel dhe Gretel:

Zhvilluesi i kësaj themed bukur slots telefonisë celulare asnjë bonus depozitave Loja është NetEnt, një nga pionierët në zgjidhjet moderne kazino lojrave me tituj të mrekullueshme e fatit që ofrojnë nivelin më të lartë të fun dhe argëtuese. Të gjitha lojrat e tyre janë ndërtuar duke përdorur teknologji të përparuar të lojrave që ofron karakteristika unike dhe interaktive.

Për lojë

kjo slots telefonisë celulare asnjë bonus depozitave Loja ka simbolet e Hansel, motra e tij Gretel, Fairytale logo Legends dhe disa candies shijshme, si simbolet e lojës. Zanash përrallë logo ju paguan më shumë, kur ajo shfaqet pesë herë në një rresht dhe ju janë dhënë 40 herë shuma juaj totale bast si një shpërblim. Të gjitha fiton zbulojnë animacion bukur e çdo simbol që duket shumë magjike. Simbolet bonus të këtij slot janë pëllumbat e bardhë dhe një gjoks thesar.

  1. i egër & shpërndaj: Pëllumbat e bardhë përfaqësojnë simbolin e egër e lojës dhe shfaqet vetëm në rrotullat 2 & 4 gjatë lojës bazë dhe përfshin lëkundet 1 & 5 gjatë rrotullime falas. Kjo mbulon për të gjithë, përveç simbol gjoks thesar i cili përfaqëson funksion shpërndaj dhe ajo unlocks karakteristika bonus. Kur tre ose më shumë zemrat thesar shfaqet, bonus është i hapur dhe ju duhet të marr një nga tre zemrat. Ju mund të merrni të fitojë monedhë, rrotullime falas ose një lojë bonus, ku ju mund të fitojë deri T0 120 herë shumën e juaj bast.
  2. zanash Surprises: Gjatë gameplay në këtë slots telefonisë celulare asnjë bonus depozitave lojë, një zanë shfaqet rastësisht dhe ju jep dhurata bonus. Ajo konverton kollonat e simboleve të rastit në të çarë në malet e egra ose në simbole të lartë me vlerë apo një simbol lloj që rezulton në fitore të mëdha.

Luaj Tani

përmbledhje:

Kjo magjike slots telefonisë celulare asnjë bonus depozitave Loja ofron shumë surpriza me ndihmën e një zanë të mrekullueshëm të vogël që mund të ju ndihmojë të bëni disa fitime të mëdha nga shumat e basteve tuaja.