Butterfly Staxx

Butterfly Staxx Eshte nje slots game top bazuar mbi një temë magjike përrallë e kopshte, fluturat dhe lule që janë të sigurt për të marrë ju mbyllni natyrën. Ka dyzet paylines në këtë lojë që është e përhapur në të gjithë pesë lëkundet dhe tre rreshta. Të lëkundet janë të vendosur kundër sfondit të një rrjedhë të qetë të lumit me male dhe kopshtin e pemëve dhe luleve rreth. Nuk është një muzikë mesmerizing dhënë atë lojë që do të mbajë mendjen tuaj dhe trupin të relaksuar të gjithë së bashku. Të bast në këtë lojë, Ka një kufi vendosur në mes të £ 0,20 dhe £ 400 çdo rrotullim. Loja është lojë në celularët, tableta dhe kompjutera.

Rreth zhvilluesi i Butterfly Staxx

Kjo themed magjike slots game top është zhvilluar nga NetEnt. Ata janë pionierët e lojëra elektronike kazino online me më shumë se dy dekada përvojë. Ata kanë krijuar më shumë se njëqind lojra në variante të ndryshme, secili me një përvojë unike dhe karakteristika për të ndihmuar lojtarët të fituar disa shpërblime mbresëlënëse.

Luaj Tani

Për lojë

Në këtë slots game top, ju mund të luajnë me simbole ngjyra e lule të ndryshme dhe një flutur. Flutura me ngjyra të ndezura është i lartë simboli paguar me 60 herë bast tuaj. E kuqe, rozë dhe vjollcë lule dyfishtë me ngjyrë të paguajnë 40x kur pesë nga një tokat lloj në një linjë pagese. J, A, K dhe Q të luajnë kartat paguajë aksionet pak më të ulëta të secilit 20x. Të gjitha fiton konsiderohen kur simbolet duket nga e majta në të djathtë e lëkundet në pozicionet e mëvonshme. Ka dy simbole bonus për t'ju ndihmuar të fitojë nga karakteristika të zgjeruara. Ata janë simbole të një lule me ngjyra të ndryshme e petals dhe një livando lule ngjyrë.

  • Wild Bonus: Lule me ngjyra të ndryshme të ndryshme të petals është simbol i egër. Ajo zëvendëson të gjitha simbolet e tjera të lojës, përveç atij që shkakton shpërndaj.
  • Scatter Bonus: Simboli i një lule livando ngjyrë është shpërndaj këtë slots game top. Ajo Awards You 5, 6 ose 7 lojra falas me 3, 4 ose 5 landings simbol. Gjatë rrotullime falas, ju merrni vetëm gjelbër simbolet me ngjyrë fshikëz në rrotullat. Të gjitha ato ngjyra të ndezura të transformohet në rrjedhin fluturat dhe pastaj ata lëvizin në ekstrem të majtë të lëkundet. Të gjitha fluturat e akumuluara ofrojnë kombinime të ndryshme të fitojë dhe shpërblime më të mëdha në fund të gjithë vishet.

përmbledhje:

Luaj Tani

Me një grafikë ngjyra mahnitëse dhe mendje defekt karakteristika, kjo slots game top është thjesht një trajtojnë për sytë tuaj. Kjo është më e mira slot dashur themed me një RTP e 96.80%.