Starmania

Të fituar të mëdha me Starmania kur ju kanë miliona yje duke pritur për ju për të tjerr. Kjo makinë e mahnitshme slot ka temë të gjallë dhe rrezatues të mundshëm që do të bëjë të bjerë në dashuri me të. Ne vetëm mund të ëndërrojnë për të arritur yjet, por kjo lojë sjell ata tek ju, në ekranet tuaja vetëm në Top Slot. Nëse ju jeni një person që gëzon bukurinë e qiellit të natës, atëherë kjo lojë është menduar për ju. Jo vetëm janë grafika e kësaj loje të bukur, ajo gjithashtu ka një shkallë të lartë të kthimit prej më shumë se 95%!

Nëse ju mendoni se fati juaj është në favorin tuaj, atëherë provoni atë në duke tjerrje këtu! Vendi bast tuaj sipas buxhetit tuaj dhe le fati juaj të flasë për veten. Kur ju merrni një kombinim të tre ose më shumë yje, kjo është një fitore. Por kjo është vetëm fitorja themelore. Në këtë 5 reels and 3 linjat game, pasuri juaj është në duart e 6 yjet rrezatues. Por kjo është e malet e egra dhe shpërndan që kanë gjëra më të mirë në dyqan për ju.

Yjet zbulojnë fatin tuaj të mirë në Starmania!

 

Një lojtar mund të bast asgjë nga 0.10 to 20.00 credits. With 10 paylines in all, fitimet janë konsideruar të dy mënyra - e majta në të djathtë dhe të djathta në të majtë. Jackpot është kur 5 yjet e mëdha të kuqe janë në të çarë në një kombinim fitues, duke i dhënë një e mirë 500 kohët e bastit. Edhe pas kësaj, lojtari mund të zgjedhin për të rrezikoj të fitojë.

Ju do të dini yjet tuaj me fat këtu!

 

Simboli egër shfaqet në rrotullat 2, 3 and 4 vetëm, dhe mund të zëvendësojnë të gjitha yjet, përveç simbol shpërndaj. Simboli shpërndaj është një simbol shumë e dobishme e lojës. Me aq sa 200 kohët e bastit tuaj për të fituar, ajo gjithashtu jep 10 free spins. Dhe për çdo rrotullim të lirë, ka një egër që është i etiketuar bashku. Me pak fjalë, qëllimi për të fituar të mëdha merr vetëm më e lartë.

Ajo është emëruar Star-Mania për një arsye! Dedikuar për të gjithë kumar-Maniacs e, kjo lojë është një nga makinat e pakta e fatit që janë shumë të dobishme. Lehtë për të luajtur dhe për të kuptuar, nuk ka raunde bonus komplikuara në këtë një të tillë. Tema është unik dhe sy-terheqese, nuk ka kompromis në argëtim, dhe lojtarët do të largohet vetëm më të pasur, kur ata të ndaluar tjerrje në Starmania!