Twin Spin Deluxe

Twin Spin Deluxe ™ nga NetEnt është një nga më të Bonus më të mirë Slots lojë në dispozicion për gamblers online. Ajo vjen me një tipar të mahnitshme binjake lëkundet dhe Cluster Pays sistem që mund të merrni lojtarë të fituar një shumëzues të sa më shumë që 1,000x shuma e tyre vënë bast. Mësoni më shumë për këtë vend i caktuar interesante në internet nga leximi shqyrtimin poshtë.

Luaj Tani

Fillojnë të luajnë Shkarko Slots Bonus lojë me një shumë simbolike

Get online sot dhe të regjistroheni me një vend të njohur të lojrave për të hapur një llogari të luajtur dhe të depozitave tuaj bast. Twin Spin Deluxe ™ krenohet vetë si një nga lojërat Bonus më të mirë lojëra elektronike në dispozicion për shkak të fleksibilitetit të saj. aksionet e ulëta në internet gamblers kazino mund të përfitojnë në qoftë se është shumë e ulët bast.

Me vetëm 10p ju mund të fillojnë të luajnë këtë 6 game mbështjell. Ne anen tjeter, lojtarët mund të vendos baste të larta deri në £ 100 në qoftë se ata preferojnë. Nuk ka paylines në këtë slot, ajo mbështetet në një grup Pays sistem në vend. Ju duhet për të formuar vile ikonave të ngjashme dhe lëkundet në afërsi të të jetë në gjendje për të formuar një fitore grumbull. Simbolet në shfaqje përfshijnë A, J, K dhe Q, si dhe 7s kuqe, bare, bells, qershi dhe diamante blu.

Arritja e Madhe fiton me binjake lëkundet Features

Një nga karakteristikat në lojë më të mirë Slots Bonus rreth është tipar binjake lëkundet. Këtu mbështjell set do të zgjerohet për të bashkuar me një tjetër grup shtjellë. Një minimum prej tre rrotullat dhe një maksimum prej gjashtë lëkundet mund të bashkohen.

Simbolet në zgjerimin setin e mbështjell do të dyfishohet veten në pozitat përkatëse në grupin tjetër mbështjell. Kjo do të ndihmojë lojtarët që të kenë më shumë fitore thërrmuese, fitojë shumëzuesit dhe të rritur pagesa e tyre të përgjithshme të pritshme.

Shumëzuesit në të mirë Slots Bonus lojë në dispozicion

Nëse ju jeni të fituar një fitore grumbull në lojë më të mirë Slots Bonus dispozicion, ju duhet të keni një grup prej nëntë simboleve përputhen. Për të luajtur simbolet e kartës, në qoftë se ju keni një grup të tridhjetë të këtij simboleve, ju do të merrni një koeficient 100x kunji.

Për një grup të përbërë nga tridhjetë qershi apo këmbanat, ju do të merrni një koeficient 250x kunji. Bare dhe 7s e kuqe ju do të fitoni një koeficient 500x kunji (i.e. vile 30 sepse ose). shumëzues më e lartë e aksioneve të fituara në këtë slot është 1,000x. Kjo arrihet duke ulje një grup prej tridhjetë diamante blu.

Luaj Tani

Për të përmbledhur

Ka shumë pozitive nga ky vend i caktuar në internet. The graphics janë bërë në një mënyrë futuristic dhe fonogram i jep lojë një shumë energji. Dyshe lëkundet tipar është ai që do t'ju ndihmojë të tokës vile përputhen simboleve më shpesh, ndërsa grupe të tridhjetë diamante blu do të fitoni një kunjit koeficient mahnitshme 1,000x.