Rreth nesh | Top Slot Site | Mobile Casino Online | £ € $ 800 Bonus Depozitave :)
100% i sigurt
About-Us-2

Rreth nesh

themeluar në 2012, TopSlotSite u krijua për të siguruar argëtim të cilësisë për njerëzit që gëzojnë kumar, duke u dhënë atyre mundësinë për ta bërë këtë në një vend të sigurtë, argëtim, i drejtë, Përvoja rregulluara dhe të sigurt dhe të kënaqshme lojrave online të jetë e mundur

TopSlotSite's is operated by ProgressPlay Limited of Suite 1258, 28/19 Vincenti Ndërtesat, Strait Rruga – Valletta VLT1432 – Maltë. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), që vepron nën një klasë 1 në 4 liçensë [Numri MGA / Cl1 / 857/2012 të lëshuar më 16 prill 2013] & [Numri MGA / Cl1 / 957/2014] lëshuar më 19 prill 2014 & [Numri MGA / Cl1 / 1141/2015 lëshuar më 16 dhjetor 2015] lëshuar nga Maltë Gaming Authorityand rregullohet nga Autoriteti në fjalë dhe është licencuar dhe rregullohet nga Komisioni Kumar UK, Numri i licencës: 000-039335-R-319313-008.

Gaming përgjegjës

Kumar është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, lëshohem dhe thjesht të ketë një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam lojtarët tanë për të fituar çmime të mëdha dhe të bëjë ëndrrat e tyre të vijnë e vërtetë, ne më e rëndësishmja inkurajojmë lojrave përgjegjës. Për të promovuar këtë, ne japim anëtarët tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që ata përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu mënyrë rigoroze të zbatojë lojrave parandalimin nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

Siguria dhe Privacy

TopSlotSite përdor të fundit 128-bit Socket Secure Layer (SSL) encryption dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme është transferuar në mënyrë të sigurt në lidhje me internet për serverat tanë mbrojtura. Online kartë krediti përpunimit është trajtuar nga disa kompani me renome botërore që specializohen në transaksione të sigurta online dhe mbrojtjen e mashtrimit. TopSlotSite gjithashtu ofron ajo anëtarët e një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolin. Kliko këtu për më shumë informacion në lidhje me metodat tona në dispozicion të pagesës.

Mbështetja e klientit

Qëllimi ynë është për të arritur nivelin më të lartë të kënaqësisë anëtar, duke siguruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip i ditur dhe me përvojë mbështetje në dispozicion 24 orë në ditë për të adresuar ndonjë pyetje apo shqetësime që mund të keni. Ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formularin tonë të kontaktit, email ose jetojnë chat.